Էրազմուս+ ՀԳ1 Միջազգային կրեդիտային շարժունություն ծրագրի շրջանակում Վալյադոլիդի համալսարանը (Իսպանիա) հայտարարում է մրցույթ 2025-26 ուստարվա աշնանային կամ գարնանային կիսամյակում ուսումը 5 ամսով շարունակելու համար (1 տեղ):
Մրցույթին կարող են մասնակցել ՀԱԱՀ-ի Ագրոնոմիական, Ագրոբիզնեսի եւ տնտեսագիտության ֆակուլտետի եւ Ագրոբիզնեսի ուսուցման կենտրոնի բակալավրիատի եւ մագիստրատուրայի ուսանողները (բացառությամբ առաջին կուրսում եւ ավարտական կիսամյակում սովորողների):
Դիմումների վերջնաժամկետն է 2025 թ․ ապրիլի 29-ը (23։59 Իսպանիայի ժամանակով)։ Դիմորդը պետք է գրանցվի դրա https://uvamobplus2.uva.es/publico/inicio հարթակում եւ լրացնի համապատասխան փաստաթղթերն ու դաշտերը։
Նախքան հայտադիմումը լրացնելը, փաստաթղթերի վավերականության հաստատման նպատակով մինչեւ 2025 թ․ ապրիլի 27-ը պետք է ստորեւ նշված բոլոր փաստաթղթերը բարձր որակի PDF ձեւաչափով ուղարկել ՄԿԴ առաջատար մասնագետ Օֆելյա Տերտերյանին ([email protected]), իսկ բնօրինակները հանձնել Միջազգային կապերի դեպարտամենտ․
- Անձնագրի պատճեն
- Ինքնակենսագրական EUROPASS ձեւաչափով (https://europass.europa.eu/en)
- Երաշխավորագիր
- Ակադեմիական տեղեկագիր (անգլերենով)
- Ապացույց ՀԱԱՀ-ի ուսանող լինելու վերաբերյալ՝ տեղեկանք դեկանատից (անգլերեն)
- Լեզվի տիրապետման հավաստագիր (B2)
- Շարժունության պայմանագիր (ստորագրված, https://uvamobplus2.uva.es/)